LM201WE4-TLA2

| panel Model | LM201WE4-TLA2 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1680×1050 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LM201WE4-TLA2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 433.44×270.9 mm |
| Obrys | 459.4×296.4 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 1.1/3.9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG.Philips LCD LM201WE4-TLA2.
LG.Philips LCD LM201WE4-TLA2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG.Philips LCD LM201WE4-TLA2 nebo podrobné specifikace LG.Philips LCD LM201WE4-TLA2 nebo jiných LCD LG.Philips LCD, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG.Philips LCD LM201WE4-TLA2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LM201WE4-TLA2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG.Philips LCD LM201WE4-TLA2 nebo podrobné specifikace LG.Philips LCD LM201WE4-TLA2 nebo jiných LCD LG.Philips LCD, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG.Philips LCD LM201WE4-TLA2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LM201WE4-TLA2"
- LG.Philips LCD LM201WE4-TLA2
- Datasheet LM201WE4-TLA2
- Obrázek LM201WE4-TLA2
- Cena LM201WE4-TLA2
- Distributor LM201WE4-TLA2

