LM171WX3-TLA3

| panel Model | LM171WX3-TLA3 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1440×900 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LM171WX3-TLA3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 367.2×229.5 mm |
| Obrys | 389.2×254.5×12 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 60% |
| Doba odezvy | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG.Philips LCD LM171WX3-TLA3.
LG.Philips LCD LM171WX3-TLA3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG.Philips LCD LM171WX3-TLA3 nebo podrobné specifikace LG.Philips LCD LM171WX3-TLA3 nebo jiných LCD LG.Philips LCD, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG.Philips LCD LM171WX3-TLA3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LM171WX3-TLA3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG.Philips LCD LM171WX3-TLA3 nebo podrobné specifikace LG.Philips LCD LM171WX3-TLA3 nebo jiných LCD LG.Philips LCD, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG.Philips LCD LM171WX3-TLA3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LM171WX3-TLA3"
- LG.Philips LCD LM171WX3-TLA3
- Datasheet LM171WX3-TLA3
- Obrázek LM171WX3-TLA3
- Cena LM171WX3-TLA3
- Distributor LM171WX3-TLA3

