Přehled
Specifikace
LH550QH2-SH02

LH550QH2-SH02 Základní informace
| panel Model | LH550QH2-SH02 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,5.5 inch, 1440×2560 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| LH550QH2-SH02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LH550QH2 (SH)(02) |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
LH550QH2-SH02 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1440(RGB)×2560 (Quad-HD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 537 PPI |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.01575×0.04725 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.04725×0.04725 mm (H×V) |
| Hmotnost | 6.5±0.65g |
| Aktivní oblast | 68.04×120.96 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 69.94×127.72 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 0.3±0.05 mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
LH550QH2-SH02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Transmisivita | 4.5% (Typ.)(with APCF) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LH550QH2-SH02 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Driver IC | COG Suggest R69007 |
LH550QH2-SH02 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
LH550QH2-SH02 rozhraní signál
| Kategorie signálů | MIPI |
|---|---|
| Třída signálu | MIPI (4 data lanes) |
