Přehled
Specifikace
LH219WQ1-FD01

LH219WQ1-FD01 Základní informace
| panel Model | LH219WQ1-FD01 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×376 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LH219WQ1-FD01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LH219WQ1 (FD)(01) |
| Provozní teplota | -10 ~ 60 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 70 °C |
| Poznámky | for Apple iPod Nano (5th generation) |
LH219WQ1-FD01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 240(RGB)×376 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 204 PPI |
| Poměr stran | 10:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 29.88×46.81 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 34.38×53.81 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.40/1.60 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
LH219WQ1-FD01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Jas | 425 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 7:1 (Typ.) (Reflective) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 50/50/50/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 7:30 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.309; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Reflexní poměr | 1.0/1.8% (Min./Typ.) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
LH219WQ1-FD01 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 254mW (Typ.) |
LH219WQ1-FD01 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 4S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Napětí lampy | 12.8/14.0V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 16/25mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 204.8/224W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
LH219WQ1-FD01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | CPU |
| Vstupní napětí pro panel | 3.0/1.8V (Typ.)(VDD/VEE) |
| Spotřeba energie na panelu | 25/30mW (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - AA07-S020VA1, Pitch:0.4 mm, Pin:20 pins |
