Přehled
Specifikace
LC550EGG-FHM1

LC550EGG-FHM1 Základní informace
| panel Model | LC550EGG-FHM1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC550EGG-FHM1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LC550EGG (FH)(M1) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | G+ UHD |
LC550EGG-FHM1 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 2880(RGBW)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGBW Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 65 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.105×0.315 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.420×0.315 mm (H×V) |
| Hmotnost | 12.5/13.0Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 1214.6×685.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 1233.4×706.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 12.5/13.0 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LC550EGG-FHM1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 390 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1100 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 1.07B (10-bit) |
| Barevný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 9 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Bílá variace | 1.54 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LC550EGG-FHM1 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 81.53W (Typ.) |
LC550EGG-FHM1 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 185.4±15V |
| Proud lampy | 180mA (Typ.) |
| Spotřeba energie lampy | 66.7/72.1W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
LC550EGG-FHM1 rozhraní signál
| Kategorie signálů | EPI |
|---|---|
| Třída signálu | EPI |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.)(VLCD) |
| Vstupní proud pro panel | 1.17/1.52A (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 14.83/19.28W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | HRS - TF06L-60S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:60 pins |
