Přehled
Specifikace
LC490EQJ-SGE2

LC490EQJ-SGE2 Základní informace
| panel Model | LC490EQJ-SGE2 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQJ-SGE2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LC490EQJ (SG)(E2) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LC490EQJ-SGE2 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 90 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.09321×0.27963 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.27963×0.27963 mm (H×V) |
| Hmotnost | 2.00Kgs (Typ.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 1073.78×604 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 1085.5×617.7 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.4 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LC490EQJ-SGE2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Transmisivita | 4.47% (Typ.)(with Polarizer) |
| 3D displej | |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LC490EQJ-SGE2 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
LC490EQJ-SGE2 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
LC490EQJ-SGE2 rozhraní signál
| Kategorie signálů | V-by-One |
|---|---|
| Třída signálu | V-by-One 8 lane |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 1.50/1.95A (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 17.9/23.0W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
