Přehled
Specifikace
LC390TA1A

LC390TA1A Základní informace
| panel Model | LC390TA1A |
|---|---|
| panel Brand | PANDA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC390TA1A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
LC390TA1A Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 40 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.209×0.627 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.627×0.627 mm (H×V) |
| Hmotnost | 1.68±0.1Kgs |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 856.482×472.128 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 869.7×487.3 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.34 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LC390TA1A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Transmisivita | 6.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LC390TA1A elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
LC390TA1A podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
LC390TA1A rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 350/600mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | STARCONN - 093G30-00001A-M4, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
