LC390TA1A

| panel Model | LC390TA1A |
|---|---|
| panel Brand | PANDA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC390TA1A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 856.482×472.128 mm |
| Obrys | 869.7×487.3 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 3000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií PANDA LC390TA1A.
PANDA LC390TA1A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list PANDA LC390TA1A nebo podrobné specifikace PANDA LC390TA1A nebo jiných LCD PANDA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora PANDA LC390TA1A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
PANDA LC390TA1A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list PANDA LC390TA1A nebo podrobné specifikace PANDA LC390TA1A nebo jiných LCD PANDA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora PANDA LC390TA1A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LC390TA1A"
- PANDA LC390TA1A
- Datasheet LC390TA1A
- Obrázek LC390TA1A
- Cena LC390TA1A
- Distributor LC390TA1A

