Přehled
Specifikace
LA070WV1-TD06

LA070WV1-TD06 Základní informace
| panel Model | LA070WV1-TD06 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LA070WV1-TD06 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LA070WV1 (TD)(06) |
| Provozní teplota | -30 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 95 °C |
LA070WV1-TD06 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 134 PPI |
| Poměr stran | 17:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0651×0.1716 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1953×0.1716 mm (H×V) |
| Hmotnost | 145/155g (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 156.24×82.368 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 158.3×84.5 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 167×93 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 6.8/7.5 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LA070WV1-TD06 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 750 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.300; Wy:0.315 |
| Bílá variace | 1.18/1.25 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
LA070WV1-TD06 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
| Časový řadič (T-CON) | Need external T-CON |
LA070WV1-TD06 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 7S2P |
| Tvar lampy | 2 strings |
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 18.2±2.8 |
| Proud lampy | 65/70mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 2.73/3.43W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | FPC |
| Deska řidiče lampy | No |
LA070WV1-TD06 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/10.0/18.5/-8.5V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panel | 2.3/31/0.25/0.3mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3DVDD; 0.7DVDD≤VIH≤DVDD |
| Typ rozhraní | FPC |
