Přehled
Specifikace
KCG075VG2BB-G00

KCG075VG2BB-G00 Základní informace
| panel Model | KCG075VG2BB-G00 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | CSTN-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Typ panelu | CSTN-LCD |
| KCG075VG2BB-G00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
KCG075VG2BB-G00 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 107 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.079×0.237 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.237×0.237 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 151.66×113.74 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 184×139.8 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded (4-wire Resistive) |
KCG075VG2BB-G00 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | STN, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| kontrastní poměr | 30 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Color () |
| Sluneční světlo čitelné | N |
KCG075VG2BB-G00 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 75Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
KCG075VG2BB-G00 podsvícení System
| Typ lampy | CCFL |
|---|
