KCG075VG2BB-G00

| panel Model | KCG075VG2BB-G00 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | CSTN-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Typ panelu | CSTN-LCD |
| KCG075VG2BB-G00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 151.66×113.74 mm |
| Obrys | 184×139.8 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 30:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | Color |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 75Hz |
| Typ lampy | CCFL |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Kyocera KCG075VG2BB-G00.
Kyocera KCG075VG2BB-G00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera KCG075VG2BB-G00 nebo podrobné specifikace Kyocera KCG075VG2BB-G00 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera KCG075VG2BB-G00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Kyocera KCG075VG2BB-G00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera KCG075VG2BB-G00 nebo podrobné specifikace Kyocera KCG075VG2BB-G00 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera KCG075VG2BB-G00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "KCG075VG2BB-G00"
- Kyocera KCG075VG2BB-G00
- Datasheet KCG075VG2BB-G00
- Obrázek KCG075VG2BB-G00
- Cena KCG075VG2BB-G00
- Distributor KCG075VG2BB-G00
