HV550QUB-N80

| panel Model | HV550QUB-N80 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| HV550QUB-N80 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 1209.6×680.4 mm |
| Obrys | 1219.6×686.8 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 77% |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE HV550QUB-N80.
BOE HV550QUB-N80 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE HV550QUB-N80 nebo podrobné specifikace BOE HV550QUB-N80 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE HV550QUB-N80 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE HV550QUB-N80 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE HV550QUB-N80 nebo podrobné specifikace BOE HV550QUB-N80 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE HV550QUB-N80 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "HV550QUB-N80"
- BOE HV550QUB-N80
- Datasheet HV550QUB-N80
- Obrázek HV550QUB-N80
- Cena HV550QUB-N80
- Distributor HV550QUB-N80

