Přehled
Specifikace
HV280WX2-260

HV280WX2-260 Základní informace
| panel Model | HV280WX2-260 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,27.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| HV280WX2-260 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | for SEC |
HV280WX2-260 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 56 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.14825×0.44925 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.44475×0.44925 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 607.528×345.024 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 617.8×356.485 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
HV280WX2-260 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Transmisivita | 6.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
HV280WX2-260 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
HV280WX2-260 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
HV280WX2-260 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | TBD |
| Spotřeba energie na panelu | TBD |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | FOOSUNG - FW10039-30, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
