Přehled
Specifikace
HT101HD1-100

HT101HD1-100 Základní informace
| panel Model | HT101HD1-100 |
|---|---|
| panel Brand | HYDIS |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| HT101HD1-100 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
HT101HD1-100 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 156 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.05425×0.16275 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.16275×0.16275 mm (H×V) |
| Hmotnost | 190g (Max.) |
| Aktivní oblast | 222.317×124.992 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 225.7×128.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 235×143 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 4.9±0.3 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
HT101HD1-100 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 30/30/10/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.59/1.41 (Typ./Max.)(13 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
HT101HD1-100 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 3.27W (Typ.) |
HT101HD1-100 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 5S6P |
| Tvar lampy | 6 strings |
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 16/17V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 19/20.9mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 1.82/2.13W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | 2.17/2.54W (Typ./Max.) |
HT101HD1-100 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 330mA (Typ.) |
| Spotřeba energie na panelu | 1.1W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní | |
| Signální rozhraní | I-PEX - 20455-040E-02, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
