Přehled
Specifikace
HSD070IDW1-A10

HSD070IDW1-A10 Základní informace
| panel Model | HSD070IDW1-A10 |
|---|---|
| panel Brand | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| HSD070IDW1-A10 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Odolnost proti vibracím | 2.9G (28.4 m/s²) |
| Poznámky | DE/SYNC mode selectable; FPC length 35mm |
HSD070IDW1-A10 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 134 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.064×0.1805 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.192×0.1805 mm (H×V) |
| Hmotnost | 130g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 153.6×86.64 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 156.0×89.04 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 165×104 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 5.1±0.3 mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
HSD070IDW1-A10 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Doba odezvy | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
HSD070IDW1-A10 elektronika Feature
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Celková spotřeba energie | 1.68 (Max.) |
| Časový řadič (T-CON) | Embedded T-CON |
HSD070IDW1-A10 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S7P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 20K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 10.5/12.0V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 140mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
HSD070IDW1-A10 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | TTL (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.0/10/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panel | 5.426/24.1/0.128/0.344mA (Typ.)(ICC/IAVDD/IGH/IGL) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ rozhraní | FPC |
