Přehled
Specifikace
HJ090NA-01L

HJ090NA-01L Základní informace
| panel Model | HJ090NA-01L |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| HJ090NA-01L Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -10 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
HJ090NA-01L Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 167 PPI |
| Poměr stran | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0505×0.1515 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1515×0.1515 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Povrch | Hard coating |
| Aktivní oblast | 193.92×121.2 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 196.72×124.00 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 206.76×135.06 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.6/5.0 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
HJ090NA-01L optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
HJ090NA-01L elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
HJ090NA-01L podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S8P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 20K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 9.3/10.2V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 240mA (Typ.) |
| Spotřeba energie lampy | 2.24W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
HJ090NA-01L rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Spotřeba energie na panelu | 0.65W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | Vigorconn - F82151-H1210PI, Pitch:0.3 mm, Pin:51 pins |
