HE101NA-02C

| panel Model | HE101NA-02C |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| HE101NA-02C Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 216.96×135.6 mm |
| Obrys | 224.21×145×1.43 mm |
| Povrch | Glare (Haze 0%) |
| kontrastní poměr | 700:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 75/70/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CHIMEI INNOLUX HE101NA-02C.
CHIMEI INNOLUX HE101NA-02C jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CHIMEI INNOLUX HE101NA-02C nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX HE101NA-02C nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CHIMEI INNOLUX HE101NA-02C na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX HE101NA-02C jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CHIMEI INNOLUX HE101NA-02C nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX HE101NA-02C nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CHIMEI INNOLUX HE101NA-02C na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "HE101NA-02C"
- CHIMEI INNOLUX HE101NA-02C
- Datasheet HE101NA-02C
- Obrázek HE101NA-02C
- Cena HE101NA-02C
- Distributor HE101NA-02C
