Přehled
Specifikace
HB125WX1-201

HB125WX1-201 Základní informace
| panel Model | HB125WX1-201 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| HB125WX1-201 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
HB125WX1-201 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 125 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0675×0.2025 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2025×0.2025 mm (H×V) |
| Hmotnost | 250g (Max.) |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 276.615×155.52 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 300.4×181.4 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.0 (Max.) mm |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (6 pcs) on left, right slugs |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
HB125WX1-201 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
HB125WX1-201 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 2.79/3.0W (Typ./Max.) |
HB125WX1-201 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 9S3P |
| Tvar lampy | 3 strings |
| Doba životnosti lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | 2.09/2.2W (Typ./Max.) |
HB125WX1-201 rozhraní signál
| Kategorie signálů | eDP |
|---|---|
| Třída signálu | eDP (1 Lane) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 180mA (Typ.) |
| Spotřeba energie na panelu | 0.7/0.8W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní |
