Přehled
Specifikace
H145ALN01.0

H145ALN01.0 Základní informace
| panel Model | H145ALN01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | AM-OLED ,1.45 inch, 280×280 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| H145ALN01.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -40 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota | -55 ~ 125 °C |
H145ALN01.0 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 280(RGB)×280 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 273 PPI |
| Poměr stran | 1:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.031×0.093 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.093×0.093 mm (H×V) |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 26.04×26.04 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 28.64×32.26 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.88 (Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
H145ALN01.0 optické vlastnosti
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.303; Wy:0.317 |
| Bílá variace | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
H145ALN01.0 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
H145ALN01.0 podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|
H145ALN01.0 rozhraní signál
| Kategorie signálů | MIPI |
|---|---|
| Třída signálu | MIPI (1 data lane) |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8/2.8/4.6/-2.4V (Typ.)(VDD/IOVDD/ELVDD/ELVSS) |
| Vstupní proud pro panel | 4/1.2/14/14mA (Typ.)(IDD/IOIDD/ELIDD/ELISS) |
| Typ rozhraní | Connector |
