Přehled
Specifikace
ET101001DSA

ET101001DSA Základní informace
| panel Model | ET101001DSA |
|---|---|
| panel Brand | EDT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ET101001DSA Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
ET101001DSA Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 149 PPI |
| Poměr stran | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0565×0.1695 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1695×0.1695 mm (H×V) |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 216.96×135.6 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 218.96×137.6 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 229.8×149 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 5.8/9.35 (Typ./Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
ET101001DSA optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 800 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 47% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.350 |
| Bílá variace | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
ET101001DSA elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
ET101001DSA podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 70K(Typ.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | 550/650mA (Typ./Max.) |
ET101001DSA rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 230mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
