ET101001DSA

| panel Model | ET101001DSA |
|---|---|
| panel Brand | EDT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ET101001DSA Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 216.96×135.6 mm |
| Obrys | 229.8×149×9.35 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 47% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií EDT ET101001DSA.
EDT ET101001DSA jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list EDT ET101001DSA nebo podrobné specifikace EDT ET101001DSA nebo jiných LCD EDT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora EDT ET101001DSA na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
EDT ET101001DSA jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list EDT ET101001DSA nebo podrobné specifikace EDT ET101001DSA nebo jiných LCD EDT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora EDT ET101001DSA na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "ET101001DSA"
- EDT ET101001DSA
- Datasheet ET101001DSA
- Obrázek ET101001DSA
- Cena ET101001DSA
- Distributor ET101001DSA

