ET058Z8B-NE0

| panel Model | ET058Z8B-NE0 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.8 inch, 1280×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ET058Z8B-NE0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 126.72×74.88 mm |
| Obrys | 137.488×84.7 mm |
| Povrch | Clear |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 40% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | Mini LVDS , 60 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/10.9/20.0/-7.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE ET058Z8B-NE0.
BOE ET058Z8B-NE0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE ET058Z8B-NE0 nebo podrobné specifikace BOE ET058Z8B-NE0 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE ET058Z8B-NE0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE ET058Z8B-NE0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE ET058Z8B-NE0 nebo podrobné specifikace BOE ET058Z8B-NE0 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE ET058Z8B-NE0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "ET058Z8B-NE0"
- BOE ET058Z8B-NE0
- Datasheet ET058Z8B-NE0
- Obrázek ET058Z8B-NE0
- Cena ET058Z8B-NE0
- Distributor ET058Z8B-NE0

