ELF1308BA

| panel Model | ELF1308BA |
|---|---|
| panel Brand | Futaba |
| descrition | PM-OLED ,1.3 inch, 128×128 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| ELF1308BA Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 23.401×23.4 mm |
| Obrys | 28.4×29.6 mm |
| Povrch | Without Polarizer |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | 65K |
| Úhel pohledu | |
| Driver IC | COG Built-in LD7138 |
| Signální rozhraní | SPI , 18 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/15.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Futaba ELF1308BA.
Futaba ELF1308BA jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Futaba ELF1308BA nebo podrobné specifikace Futaba ELF1308BA nebo jiných LCD Futaba, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Futaba ELF1308BA na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Futaba ELF1308BA jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Futaba ELF1308BA nebo podrobné specifikace Futaba ELF1308BA nebo jiných LCD Futaba, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Futaba ELF1308BA na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "ELF1308BA"
- Futaba ELF1308BA
- Datasheet ELF1308BA
- Obrázek ELF1308BA
- Cena ELF1308BA
- Distributor ELF1308BA

