Přehled
Specifikace
EE050NA-04A

EE050NA-04A Základní informace
| panel Model | EE050NA-04A |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| EE050NA-04A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
EE050NA-04A Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 160 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0529×0.1587 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1587×0.1587 mm (H×V) |
| Hmotnost | 37g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 101.568×76.176 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 109.55×85.86 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.69 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
EE050NA-04A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Transmisivita | 5.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
EE050NA-04A elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
| Celková spotřeba energie | 0.193W (Typ.) |
EE050NA-04A podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
EE050NA-04A rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/5.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panel | 18/30/0.17/0.18mA ( |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3DVDD; 0.7DVDD≤VIH≤VDDD |
| Typ rozhraní | FPC |
