ECG420AH-LZ4
| panel Model | ECG420AH-LZ4 |
|---|---|
| panel Brand | No Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ECG420AH-LZ4 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 930.2×523.26 mm |
| Obrys | 960.4×560.4 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 3000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií No Brand ECG420AH-LZ4.
No Brand ECG420AH-LZ4 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list No Brand ECG420AH-LZ4 nebo podrobné specifikace No Brand ECG420AH-LZ4 nebo jiných LCD No Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora No Brand ECG420AH-LZ4 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
No Brand ECG420AH-LZ4 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list No Brand ECG420AH-LZ4 nebo podrobné specifikace No Brand ECG420AH-LZ4 nebo jiných LCD No Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora No Brand ECG420AH-LZ4 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "ECG420AH-LZ4"
- No Brand ECG420AH-LZ4
- Datasheet ECG420AH-LZ4
- Obrázek ECG420AH-LZ4
- Cena ECG420AH-LZ4
- Distributor ECG420AH-LZ4

