Přehled
Specifikace
DLC0400KZG
DLC0400KZG Základní informace
| panel Model | DLC0400KZG |
|---|---|
| panel Brand | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 640×1136 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DLC0400KZG Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | for iPhone 5 |
DLC0400KZG Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 640(RGB)×1136 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 325 PPI |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.026×0.078 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.078×0.078 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 49.92×88.608 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 53.8×96.4 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.45/1.53 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Embeded (In-Cell Touch) |
DLC0400KZG optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 580 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td); 25 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.308; Wy:0.326 |
| Bílá variace | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
DLC0400KZG elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
DLC0400KZG podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 4S2P |
| Tvar lampy | 2 strings |
| Doba životnosti lampy | 25K(Typ.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
DLC0400KZG rozhraní signál
| Kategorie signálů | MIPI |
|---|---|
| Třída signálu | MIPI (4 data lanes) |
| Vstupní napětí pro panel | 1.8/5.7/-5.7V (Typ.)(DVDD/AVDDH/AVDDN) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - BM15A--0.8-22DS-0.35V, Pitch:0.35 mm, Pin:22 pins |
