DLC0400KZG
| panel Model | DLC0400KZG |
|---|---|
| panel Brand | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 640×1136 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DLC0400KZG Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 49.92×88.608 mm |
| Obrys | 53.8×96.4×1.53 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td); 25 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 4S2P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | MIPI (4 data lanes) , 22 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/5.7/-5.7V (Typ.)(DVDD/AVDDH/AVDDN) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií DLC DLC0400KZG.
DLC DLC0400KZG jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC0400KZG nebo podrobné specifikace DLC DLC0400KZG nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC0400KZG na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0400KZG jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC0400KZG nebo podrobné specifikace DLC DLC0400KZG nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC0400KZG na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "DLC0400KZG"
- DLC DLC0400KZG
- Datasheet DLC0400KZG
- Obrázek DLC0400KZG
- Cena DLC0400KZG
- Distributor DLC0400KZG
