Přehled
Specifikace
DLC0220KZG
DLC0220KZG Základní informace
| panel Model | DLC0220KZG |
|---|---|
| panel Brand | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 320×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DLC0220KZG Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -10 ~ 60 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 70 °C |
DLC0220KZG Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×320 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 206 PPI |
| Poměr stran | 1:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.041×0.123 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.123×0.123 mm (H×V) |
| Hmotnost | TDB |
| Aktivní oblast | 39.36×39.36 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 42.0×42.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 47.4×51.85 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.5±0.2 mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
DLC0220KZG optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | ECB, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.300 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Reflexní poměr | 3.5% (Typ.) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
DLC0220KZG elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Driver IC | Built-in LG4545 |
DLC0220KZG podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Doba životnosti lampy | 20K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 9.6/10.5V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 13/30mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 125/137mW (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
DLC0220KZG rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.0V (Typ.)(VDD) |
| Vstupní proud pro panel | 12/19.5mA (Typ./Max.) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ rozhraní | FPC |
