DLC0154AZG-T
| panel Model | DLC0154AZG-T |
|---|---|
| panel Brand | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.54 inch, 240×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DLC0154AZG-T Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 27.72×27.72 mm |
| Obrys | 36.06×43.66×3.125 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 900:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signální rozhraní | 8/9-bit 8080 parallel , 24 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/1.8V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií DLC DLC0154AZG-T.
DLC DLC0154AZG-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC0154AZG-T nebo podrobné specifikace DLC DLC0154AZG-T nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC0154AZG-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0154AZG-T jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DLC DLC0154AZG-T nebo podrobné specifikace DLC DLC0154AZG-T nebo jiných LCD DLC, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DLC DLC0154AZG-T na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "DLC0154AZG-T"
- DLC DLC0154AZG-T
- Datasheet DLC0154AZG-T
- Obrázek DLC0154AZG-T
- Cena DLC0154AZG-T
- Distributor DLC0154AZG-T
