COM48H4M87ULC

| panel Model | COM48H4M87ULC |
|---|---|
| panel Brand | ORTUSTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.8 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| COM48H4M87ULC Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Buenaview, Normally Black, Transflective |
| Aktivní oblast | 59.184×105.216 mm |
| Obrys | 63.68×115.51×2.47 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 700:1 (Typ.)(Transmissive) 3:1 (Typ.)(Reflective) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 40/60/ (Max.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 9S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | MIPI (4 data lanes) , 26 pins |
| Vstupní napětí | 1.9/2.9V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií ORTUSTECH COM48H4M87ULC.
ORTUSTECH COM48H4M87ULC jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ORTUSTECH COM48H4M87ULC nebo podrobné specifikace ORTUSTECH COM48H4M87ULC nebo jiných LCD ORTUSTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ORTUSTECH COM48H4M87ULC na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
ORTUSTECH COM48H4M87ULC jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list ORTUSTECH COM48H4M87ULC nebo podrobné specifikace ORTUSTECH COM48H4M87ULC nebo jiných LCD ORTUSTECH, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora ORTUSTECH COM48H4M87ULC na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "COM48H4M87ULC"
- ORTUSTECH COM48H4M87ULC
- Datasheet COM48H4M87ULC
- Obrázek COM48H4M87ULC
- Cena COM48H4M87ULC
- Distributor COM48H4M87ULC

