Přehled
Specifikace
CLAN070NQ06

CLAN070NQ06 Základní informace
| panel Model | CLAN070NQ06 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAN070NQ06 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
CLAN070NQ06 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 170 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0502×0.1432 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1506×0.1432 mm (H×V) |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 154.21×85.92 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 162.5×95.7 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.43/1.58 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
CLAN070NQ06 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Transmisivita | 4.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
CLAN070NQ06 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|
CLAN070NQ06 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
CLAN070NQ06 rozhraní signál
| Kategorie signálů | MIPI |
|---|---|
| Vstupní napětí pro panel | 1.8//9.6/18/-6.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
