CLAN070NQ06

| panel Model | CLAN070NQ06 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAN070NQ06 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 154.21×85.92 mm |
| Obrys | 162.5×95.7×1.43 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Vstupní napětí | 1.8//9.6/18/-6.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAN070NQ06.
CPT CLAN070NQ06 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAN070NQ06 nebo podrobné specifikace CPT CLAN070NQ06 nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAN070NQ06 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAN070NQ06 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAN070NQ06 nebo podrobné specifikace CPT CLAN070NQ06 nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAN070NQ06 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAN070NQ06"
- CPT CLAN070NQ06
- Datasheet CLAN070NQ06
- Obrázek CLAN070NQ06
- Cena CLAN070NQ06
- Distributor CLAN070NQ06

