Přehled
Specifikace
CLAG050LD01

CLAG050LD01 Základní informace
| panel Model | CLAG050LD01 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×854 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAG050LD01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 60 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
CLAG050LD01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480(RGB)×854 (FWVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 196 PPI |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0431×0.1293 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1293×0.1293 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Povrch | Without Polarizer |
| Aktivní oblast | 62.064×110.422 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 65.1×117.9 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.0 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
CLAG050LD01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barevný gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Transmisivita | 4.8% (Typ.) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
CLAG050LD01 elektronika Feature
| Driver IC | COG Suggest OTM8009A |
|---|
CLAG050LD01 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
