CLAG050LD01

| panel Model | CLAG050LD01 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×854 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAG050LD01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 62.064×110.422 mm |
| Obrys | 65.1×117.9 mm |
| Povrch | Without Polarizer |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | , CIE1931 60% |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest OTM8009A |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAG050LD01.
CPT CLAG050LD01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAG050LD01 nebo podrobné specifikace CPT CLAG050LD01 nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAG050LD01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAG050LD01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAG050LD01 nebo podrobné specifikace CPT CLAG050LD01 nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAG050LD01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAG050LD01"
- CPT CLAG050LD01
- Datasheet CLAG050LD01
- Obrázek CLAG050LD01
- Cena CLAG050LD01
- Distributor CLAG050LD01

