Přehled
Specifikace
CLAC080XA12LW

CLAC080XA12LW Základní informace
| panel Model | CLAC080XA12LW |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAC080XA12LW Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Poznámky | FOG |
CLAC080XA12LW Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 160 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.05275×0.15825 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.15825×0.15825 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 162.048×121.536 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 169.9×132.2 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
CLAC080XA12LW optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.2M (6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Transmisivita | 4.31 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
CLAC080XA12LW podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
