Přehled
Specifikace
CLAA184FP01

CLAA184FP01 Základní informace
| panel Model | CLAA184FP01 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,18.4 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA184FP01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
CLAA184FP01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 119 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.071×0.213 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.213×0.213 mm (H×V) |
| Hmotnost | 650g (Max.) |
| Povrch | Glare (Haze 0%) |
| Aktivní oblast | 408.96×230.04 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 413.11×234.24 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 422.5×248 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 6.0±0.3 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (8-M2) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
CLAA184FP01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | HFFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Barevný gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
CLAA184FP01 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
CLAA184FP01 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 26.1/28.8/31.5V (Min./Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20.0±0.5mA |
| Spotřeba energie lampy | 5.22/5.76/6.3W (Min./Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
CLAA184FP01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 700/800mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | Tyco - 5-2069716-3, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
