CLAA154WA01

| panel Model | CLAA154WA01 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 331.2×207 mm |
| Obrys | 344×243.5×6.5 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Povrch | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 8/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAA154WA01.
CPT CLAA154WA01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA154WA01 nebo podrobné specifikace CPT CLAA154WA01 nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA154WA01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA154WA01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA154WA01 nebo podrobné specifikace CPT CLAA154WA01 nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA154WA01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAA154WA01"
- CPT CLAA154WA01
- Datasheet CLAA154WA01
- Obrázek CLAA154WA01
- Cena CLAA154WA01
- Distributor CLAA154WA01
