CLAA121XA01CW

| panel Model | CLAA121XA01CW |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA121XA01CW Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 245.76×184.32 mm |
| Obrys | 260.5×204×8.4 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 700:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAA121XA01CW.
CPT CLAA121XA01CW jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA121XA01CW nebo podrobné specifikace CPT CLAA121XA01CW nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA121XA01CW na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA121XA01CW jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA121XA01CW nebo podrobné specifikace CPT CLAA121XA01CW nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA121XA01CW na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAA121XA01CW"
- CPT CLAA121XA01CW
- Datasheet CLAA121XA01CW
- Obrázek CLAA121XA01CW
- Cena CLAA121XA01CW
- Distributor CLAA121XA01CW

