CLAA102NA2CCN

| panel Model | CLAA102NA2CCN |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.2 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA102NA2CCN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 222.72×130.5 mm |
| Obrys | 235.2×145.8×6 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/25/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAA102NA2CCN.
CPT CLAA102NA2CCN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA102NA2CCN nebo podrobné specifikace CPT CLAA102NA2CCN nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA102NA2CCN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA102NA2CCN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA102NA2CCN nebo podrobné specifikace CPT CLAA102NA2CCN nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA102NA2CCN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAA102NA2CCN"
- CPT CLAA102NA2CCN
- Datasheet CLAA102NA2CCN
- Obrázek CLAA102NA2CCN
- Cena CLAA102NA2CCN
- Distributor CLAA102NA2CCN
