Přehled
Specifikace
CLAA070JA07CW

CLAA070JA07CW Základní informace
| panel Model | CLAA070JA07CW |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070JA07CW Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
CLAA070JA07CW Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 76 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.107×0.370 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.321×0.370 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 154.08×86.58 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
CLAA070JA07CW optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Sluneční světlo čitelné | N |
CLAA070JA07CW elektronika Feature
| Časový řadič (T-CON) | Need external T-CON |
|---|
