Přehled
Specifikace
CLAA069LA0JCW

CLAA069LA0JCW Základní informace
| panel Model | CLAA069LA0JCW |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA069LA0JCW Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Odolnost proti vibracím | 3.0G (29.4 m/s²) |
CLAA069LA0JCW Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 134 PPI |
| Poměr stran | 17:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.06525×0.170 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.19575×0.170 mm (H×V) |
| Hmotnost | 165g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 156.6×81.6 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 159.0×83.8 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 167×93 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 6.07/6.77 (Typ./Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
CLAA069LA0JCW optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
CLAA069LA0JCW elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
| Celková spotřeba energie | 1.93W (Typ.) |
| Časový řadič (T-CON) | Need external T-CON |
CLAA069LA0JCW podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 6S4P |
| Tvar lampy | 4 strings |
| Doba životnosti lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 16.3/19.2/21.63V (Min./Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20mA (Typ.) |
| Spotřeba energie lampy | 1.536W (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
| Deska řidiče lampy | No |
CLAA069LA0JCW rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/9.2/18.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VDDG/VEEG) |
| Vstupní proud pro panel | 5.0/40.0/0.5/0.5mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IDDG/IEEG) |
| Spotřeba energie na panelu | 396.5/517.0mW (Typ./Max.) |
| Napětí pro signály na displeji | GND≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ rozhraní | FPC |
