CLAA069LA0JCW

| panel Model | CLAA069LA0JCW |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA069LA0JCW Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 156.6×81.6 mm |
| Obrys | 167×93×6.77 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 70% |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S4P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/9.2/18.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VDDG/VEEG) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAA069LA0JCW.
CPT CLAA069LA0JCW jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA069LA0JCW nebo podrobné specifikace CPT CLAA069LA0JCW nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA069LA0JCW na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA069LA0JCW jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA069LA0JCW nebo podrobné specifikace CPT CLAA069LA0JCW nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA069LA0JCW na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAA069LA0JCW"
- CPT CLAA069LA0JCW
- Datasheet CLAA069LA0JCW
- Obrázek CLAA069LA0JCW
- Cena CLAA069LA0JCW
- Distributor CLAA069LA0JCW

