Přehled
Specifikace
C065VVT01.0

C065VVT01.0 Základní informace
| panel Model | C065VVT01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| C065VVT01.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 95 °C |
C065VVT01.0 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 143 PPI |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.059×0.177 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.177×0.177 mm (H×V) |
| Hmotnost | 200±10g |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 141.6×84.96 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 156.5×102.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 7.9 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded |
C065VVT01.0 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | AMVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 590 cd/m² (Typ.) |
| Barva zobrazení | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Barevný gamut | 54% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 45 (Max.)(Tr+Td) |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.315; Wy:0.339 |
| Bílá variace | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
C065VVT01.0 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
C065VVT01.0 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
C065VVT01.0 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/12.5/15/-9V (Typ.)(VDDIO/AVDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panel | 10.3/26.5/0.12/0.15mA (Typ.)(IDDIO/AIDD/IGH/IGL) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VDDIO; 0.7VDDIO≤VIH≤VDDIO |
| Typ rozhraní | FPC |
