C065VVT01.0

| panel Model | C065VVT01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| C065VVT01.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 141.6×84.96 mm |
| Obrys | 156.5×102.2 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 54% |
| Doba odezvy | 45 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 64 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/12.5/15/-9V (Typ.)(VDDIO/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO C065VVT01.0.
AUO C065VVT01.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO C065VVT01.0 nebo podrobné specifikace AUO C065VVT01.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO C065VVT01.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO C065VVT01.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO C065VVT01.0 nebo podrobné specifikace AUO C065VVT01.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO C065VVT01.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "C065VVT01.0"
- AUO C065VVT01.0
- Datasheet C065VVT01.0
- Obrázek C065VVT01.0
- Cena C065VVT01.0
- Distributor C065VVT01.0

