Přehled
Specifikace
C050VVN01.0

C050VVN01.0 Základní informace
| panel Model | C050VVN01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| C050VVN01.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 95 °C |
C050VVN01.0 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 187 PPI |
| Poměr stran | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.04525×0.13575 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.13575×0.13575 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 108.6×65.16 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
C050VVN01.0 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | AMVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Doba odezvy | 15/30 (Max.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Sluneční světlo čitelné | N |
C050VVN01.0 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Typ rozhraní | FPC |
| Poloha rozhraní | |
| Deska řidiče lampy | No |
C050VVN01.0 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní |
