Přehled
Specifikace
C0283QGLH-T

C0283QGLH-T Základní informace
| panel Model | C0283QGLH-T |
|---|---|
| panel Brand | CMEL |
| descrition | AM-OLED ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| C0283QGLH-T Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 60 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 80 °C |
C0283QGLH-T Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 141 PPI |
| Poměr stran | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Hmotnost | 22g (Typ.) |
| Aktivní oblast | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 49.1×68 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.9/3.5 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Embeded (4-wire Resistive) |
C0283QGLH-T optické vlastnosti
| Jas | 160 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 65K/262K () |
| Barevný gamut | 73% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 0.05/0.05 (Max.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR>10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
C0283QGLH-T elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 350/400mW (Typ./Max.) |
| Driver IC | Built-in S6E63D6 |
C0283QGLH-T podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Doba životnosti lampy | 30K(Min.) (Hours) |
C0283QGLH-T rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU/RGB/SPI |
|---|---|
| Třída signálu | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/16/18-bit RGB, SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 1.8/2.8V (Typ.)(VDD3/VCI) |
| Typ rozhraní | FPC |
