Přehled
Specifikace
B140XTN04.3

B140XTN04.3 Základní informace
| panel Model | B140XTN04.3 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN04.3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
B140XTN04.3 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 112 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0755×0.2265 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2265×0.2265 mm (H×V) |
| Hmotnost | 270g (Max.) |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 309.399×173.952 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.0 (Max.) mm |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
B140XTN04.3 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
B140XTN04.3 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
B140XTN04.3 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 12K(Min.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | 5.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
B140XTN04.3 rozhraní signál
| Kategorie signálů | eDP |
|---|---|
| Třída signálu | eDP (1 Lane) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
