Přehled
Specifikace
B140HTB01.0

B140HTB01.0 Základní informace
| panel Model | B140HTB01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B140HTB01.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | eDP1.2, On-cell touch |
B140HTB01.0 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 157 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.054×0.161 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.161×0.161 mm (H×V) |
| Hmotnost | 270g (Max.) |
| Povrch | Hard coating (7H) |
| Aktivní oblast | 309.14×173.89 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 330.4×214.25 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 4.0/4.2 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded (Projected Capacitive Touch, On-Cell) |
| Kryt panelu | With Cover Lens |
B140HTB01.0 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
B140HTB01.0 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 4.2W |
B140HTB01.0 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | 7.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
B140HTB01.0 rozhraní signál
| Kategorie signálů | eDP |
|---|---|
| Třída signálu | eDP (2 Lanes) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | TBD |
| Spotřeba energie na panelu | 1.0W (Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Poloha rozhraní | |
| Signální rozhraní | I-PEX - 20455-040E-12R, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
