B140HTB01.0

| panel Model | B140HTB01.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B140HTB01.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 309.14×173.89 mm |
| Obrys | 330.4×214.25×4.2 mm |
| Povrch | Hard coating (7H) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Úhel pohledu | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | eDP (2 Lanes) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO B140HTB01.0.
AUO B140HTB01.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140HTB01.0 nebo podrobné specifikace AUO B140HTB01.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140HTB01.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO B140HTB01.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B140HTB01.0 nebo podrobné specifikace AUO B140HTB01.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B140HTB01.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B140HTB01.0"
- AUO B140HTB01.0
- Datasheet B140HTB01.0
- Obrázek B140HTB01.0
- Cena B140HTB01.0
- Distributor B140HTB01.0

