Přehled
Specifikace
AV080WSB-NW0

AV080WSB-NW0 Základní informace
| panel Model | AV080WSB-NW0 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AV080WSB-NW0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AV080WSB-NW0 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 148 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0575×0.1656 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1656×0.1656 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 176.64×99.36 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 189.4×114.5 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.27 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AV080WSB-NW0 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AV080WSB-NW0 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
| Driver IC | COG Built-in HX8282-A01 + HX8696-A |
AV080WSB-NW0 podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
AV080WSB-NW0 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/11.5/21/-10V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Spotřeba energie na panelu | 0.45W (Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | HRS - FH12A-40S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
